TALENT MASTER MIND SKUPINA

Tato  iniciativa vznikl za účelem setkání se v malé podpůrné skupině. Slouží lidem jako navazující aktivita na rozvoj silných stránek . O svých vnitřních schopnostech často nic netušíme a svými kvalitami zbytečně mrháme nebo je nevyužíváme naplno. V  Master mind skupině  se  s nimi opětovně spojujeme   a využíváme přitom silu celé skupiny na řešení našeho vlastní ho témata. To je ten největší dopad master mind skupinu – vice hlav , více rozumu.

Master mind koncept“ – je interaktivní způsob rozvoje a vzdělávání. Tento koncept se léta používá ve firmách. Cílem je nalézt efektivní řešení problému, se kterým se klient nebo zaměstnanec dlouhodobě potýká a točí se v kruhu. Více info o master mind konceptu

V případe zájmu  o tento typ rozvoje, prosím vyplňte přihlášku:

HARMONOGRAM Programu:

1. 15 minutový telefonát cca 5 dní před Talent Klubem ohledně aktuálního tématu či problému klienta

Co mi to může dát?

Někdy je těžké definovat téma, které chce člověk řešit. Pár dnů před Talent Klubem Vám zavolám a pomůžu Vám jasně pojmenovat téma, které potřebujete vyřešit. Cílem je, aby jeho vyřešení mělo pro Vás opravdu pozitivní dopad a mohli jste se na něj připravit.

 

2. Úvod a představení účastníků.

Každý účastník se představí a řekne pár vět o sobě. Co dělá, jaké má talenty, silné stránky, v čem může pomoci ostatním, případně co potřebuje on sám.

Co mi to může dát?

Poznáte nové kontakty, které se mohou stát Vašimi kamarády, klienty, vzájemně si pomáhat, doplňovat se nebo doporučovat.

3. Interaktivní přednáška o talentech.

V první části rozebereme jeden až dva talenty. Jaký je jejich potenciál, co mi může dát, když ho budu využívat na maximum a na druhou stranu, co mi vezme, když ho budu používat až moc a stane se z něho slabá stránka.

Druhá část bude interaktivní. Budeme sdílet své zkušenosti a na nich rozebírat pozitiva a negativa a předávat si své zkušenosti, tak aby jste této informace mohli využít maximálně ve svůj prospěch.

Co mi to může dát?

Přepsala bych takto: Na základě zkušeností jiných lidí lze najít efektivní řešení a snadněji ho převést do praxe. Ušetří Vám to čas a snáze dosáhnete svého cíle. Zároveň využijete talent druhých lidí, který není zrovna Váš nejsilnější, k nalezení vlastního řešení a ke spolupráci. Ověříte si práci s talenty v praxi.

4. Mastermind skupina (vzájemná podpora účastníků formou nezávislých zpětných vazeb, inspirace, tipů a nápadů na řešení vašeho tématu)

V čem mi to může pomoct?

Chytrý člověk se učí z vlastních chyb, ale moudrý člověk se učí z chyb druhých lidí. Dostanete nezávislý pohled jiných lidí, kteří nejsou emočně zainteresováni v problému a dívají se na něj jinak. Téma, které řešíte, už zřejmě někdo řešil a dokáže Vás nasměrovat na správnou cestu či dát jasnou a konkrétní radu. Díky tomu se rychleji dostanete k cíli.  Každý dostane svůj prostor, kdy se maximálně budeme věnovat jen Vám.

 

5. Prostor na open talk, otázky, networking. Tato činnost je dobrovolná.

Co mi to může dát?

Z vlastní zkušenosti vím, že následně nastanou otázky. Je pro mě důležité, abyste na ně ihned dostali odpovědi a nalezli řešení, dokud je máte v hlavě. Proto zde ráda zůstanu ještě cca 30 minut, kdy se o tom můžeme bavit. Bude prostor na bližší seznámení s lidmi a případné sdílení zkušeností a navázání spolupráce.

Kdy je Talent klub vhodný právě pro Vás:

Chcete své talenty využít na maximu, sdílet své zkušenosti a vzájemně si pomáhat a podporovat, patřit do komunity lidí, která je na stejné vlně, poznávat nové lidi? Učit se z chyb druhých a zkrátit si cestu ke svému cíli? Pak je na čase zúčastnit se a obohatit sebe i druhé.

Vše probíhá díky světově osvědčené rozvojové metodě „mastermind skupiny“, talentové vedení – strengtsbased leadership. Talent skupinky jsou organizovány a vedeny Talent Centrem (Janou Švarnou – zakladatelka s 15 letou zkušeností v oblasti kariéry, rozvoje osobnosti a týmů)

  • trvání: 17.00. – 20.00 povinná část
  • trvání: 20.00 – 20.30 dobrovolná část
  • opakování: 1 x měsíčně , 6 x ( 6 mésíců )

6 mesační program: cena: 6 000 czk ( možnost dvou splátek )
Možnost jednorázové návštevy, cena: 1800 czk

místo: Epigencentrum, Holečkova 9, Praha 5
lektor a koordinátor: Jana Švarná – Talent Center International s.r.o.

Start typing and press Enter to search