Přináším nové techniky, metody, cesty a specialisty pro rozvinutí „nejvyššího potenciálu a kvality jednotlivců, týmů a firem“

Talent Centrum vznikl, aby ste se mali možnost kam obrátit, když ste zastavili na místě nebo se točíte v kruhu ve firmě či v životě. Proto přinášíme funkční cestu, abyste se pohnuly a učinily první krok k proměne. Toto „nakopávání, aktivace“ je hlavní doména Talent Centra nejen pro jednotlivce, ale i pro firmy, kterou jsme Vám spolu s ověřenou sítí odborníků připraveni poskytnout …. stačí si říct.

Přináším celosvětově ověřené způsoby, ale i na vlastní kůži zažité zkušenosti s rozvojem nejhlubšího potenciálu lidí a celé společnosti. Na této webové stránce  Vám  rada poskytnu alespoň ty nejzákladnější fakta, které se dají popsat stručně slovem.

Konkrétnější či jiná specifická  témata s Vámi veľmi ráda proberu osobně nebo skypem.

Jana Švarná

zakladatelka Talent centra, specializovaná na práci s lidským potenciálem, artistka

https://www.linkedin.com/in/svarnajana/

https://www.facebook.com/TalentCenter.cz/

Náš team

 • Jana Švarná zakladatelka Talent Centra

  Jana je garantem Talent Centra a vytváří síť specialistů zaměřených na podporu osobního a týmového růstu. Specializuje se na ucelenou práci s talenty, hodnotami, firemní kulturou formou analýz a hlavně na řízení vnitřní změny a schopnosti ji v živote uskutečnit.

 • Karel Pavlatovský Obchodní Architekt, Mentor, Trenér

  Pavel je tvorcem nekolika projektů ako DNA akademie – Geny pro život, Restart podnikání. Dělá s komplikovaných věcí jednoduché a rozvíjí strategie.

 • Soňa Ondrejková Business mentor, Business

  Soňa tvoří individuální řešení pro dlouhodobě udržitelný, ziskový a stabilní byznys malých a středních firem.

 • Lívia Pastoreková Life a byznys kouč

  Lívia je life a byznys koučem zaměřená na práci s korporacemi a většími skupinami.

 • Eva Martinovičová soft skills trenérka, life koučka

  Eva působí v oblasti business koučinku i life koučingu. Pomáhá klientům objevovat jejich vlastní potenciál a vede jejich k poznání a realizaci vlastních řešení a cílů.

 • Katarína Medvecová Talent kouč

  Katarína se zaměřuje na individuální a týmový koučink. Pomáhá lidem mít dobré vztahy, lepší život, zrealizovat sny a dosáhnout cíle tím, že budou dělat to, co jim jde přirozeně nejlépe.

 • Michal Martoch Konzultant práce na dálku a talent management

  Michal je přední český odborník v oblasti efektivní práce na dálku a v řízení vzdálených pracovníků.

 • Petr Schwank PR konzultant, podporovatel Vaší osobní značky a zviditelnění na trhu

  Petr je specialista na PR a zviditelnění klienta na trhu. Po uvědomění si svých talentů je DŮLEŽITÉ s nimi pracovat dál a zviditelnit je. Jednou z cest je podpora v budování osobní či firemní značky.

Začněte psát a stiskněte Enter pro vyhledávání