Talent Center a tým specialistů podporuje jednotlivce, týmy a firmy v objevení, pochopení a plném využití svých nejvyšších možných kvalit a schopností. Dokud věci nepojmenujeme, nemají žádný význam. Nemůžete je tedy vyřešit a nemůžete nic změnit. Nepojmenovaný potenciál pak ve Vás dál spí, není viditelný ani vědomý. Přímo ve vašem podvědomí se však skrývá ten poklad. Takto pojmenovaný poklad, kvalitu, schopnost, talent, potenciál Vám dokáži dostat do vztahů, práce a životních snů. Podle průzkumů, když člověk pozná, čeho všeho je schopný a dokáže to využít, 3 násobně se mu zvýší kvalita života.

 

PROČ to celé dělám, proč dávám celou svou energii do Talent Centra: Protože vyznávám hodnotu růstu do nejlepší možné verze sebe samého, jaké lze v tomto životě dosáhnout. Když se to stane i u lidí v mém okolí i v mé zemi, zlepší si tak vztah sami se sebou a lidé budou vzájemně spolupracovat, mít větší pochopení navzájem, budou schopni si vytvořit hojnost v životě, budou vědět, co má v životě smysl a budou schopni dosáhnout své životní, pracovní nebo vztahové vize a snu. Stanou se seberealizovaní. Proto se ráda propojuji a trávím čas s lidmi podobného chápání a věcí, a tak vím, že se děje nejlepší možná věc, kterou já jako jednotlivec cítím a umím podpořit.

Jana Švarná
zakladatelka Talent centra

Náš team

 • Jana Švarná zakladatelka Talent Centra

  Jana je garantem Talent Centra a vytváří síť specialistů zaměřených na podporu osobního a týmového růstu. Specializuje se na ucelenou práci s talenty, hodnotami, firemní kulturou formou analýz a hlavně na řízení vnitřní změny a schopnosti ji v živote uskutečnit.

 • Karel Pavlatovský Obchodní Architekt, Mentor, Trenér

  Karel je tvorcem nekolika projektů ako DNA akademie – Geny pro život, Restart podnikání. Dělá s komplikovaných věcí jednoduché. Pomáhá objevit kreativní svět podnikání a tak dávat životu novou energii. Tvrdí, že je to snazší, než si myslíte.

 • Soňa Ondrejková Business mentor, Business

  Soňa tvoří individuální řešení pro dlouhodobě udržitelný, ziskový a stabilní byznys malých a středních firem. Přináší čerstvý vítr do podnikání v podobě činností, založených na přehledných datech nejefektivnějšího využití zdrojů.

 • Lívia Pastoreková Life a byznys kouč

  Lívia je life a byznys koučem zaměřená na práci s korporacemi a většími skupinami. V byznys koučinku je její vášní budování koučingového (koučinkové) kultury ve firmách.

 • Eva Martinovičová soft skills trenérka, life koučka

  Eva působí v oblasti business koučinku i life koučingu. Pomáhá klientům objevovat jejich vlastní potenciál a vede jejich k poznání a realizaci vlastních řešení a cílů.

 • Katarína Medvecová Talent kouč

  Katarína se zaměřuje na individuální a týmový koučink. Pomáhá lidem mít dobré vztahy, lepší život, zrealizovat sny a dosáhnout cíle tím, že budou dělat to, co jim jde přirozeně nejlépe.

 • Michal Martoch Konzultant práce na dálku a talent management

  Michal je přední český odborník v oblasti efektivní práce na dálku a v řízení vzdálených pracovníků. Je Gallup koučem silných stránek.

 • Kateřina Volková aroma a body terapeutka

  Katka je konzultantka, lektorka a skrze práci s tělem a pomocí terapie provází lidi změnou i prací na sobě a pomáhá jim nalézt integritu a rozvinout jejich potenciál.

 • Petr Schwank PR konzultant, podporovatel Vaší osobní značky a zviditelnění na trhu

  Petr je specialista na PR a zviditelnění klienta na trhu. Po uvědomění si svých talentů je DŮLEŽITÉ s nimi pracovat dál a zviditelnit je. Jednou z cest je podpora v budování osobní či firemní značky.

 • Roman Mikluš Konzultant osobního rozvoje na základě genetických darů a talentů

  Roman k tomu využívá 31let praxí ověřenou vědu o lidské odlišnosti Human Design a pro korporáty metodu Genius report.

Start typing and press Enter to search