Každý člověk  v sobě nese různé talenty! Neexistuje proto nikdo, kdo by se na vůbec nic nehodil. Existuji jenom lidé, které svůj talent  neznají a nepoužívají.  Talentové testy  vám pomohou udělat první krok k objevení svého skrytého potenciálu a budete moct žít svůj životní smysl.

„Jsou dva nejdůležitější dny v životě. Den kdy jste se narodili a den kdy přijdete na to, proč. – Mark Twain –

Chci absolvovat

TALENT PROGRAM 

 

Talent Center a tým specialistů podporuje jednotlivce, týmy a firmy v  objevení a plném využití svých nejvyšších možných kvalit. Dokud věci nepojmenujeme, nemají žádný význam. Nemůžete je tedy vyřešit a nemůžete nic změnit. Nepojmenovaný potenciál pak ve Vás dál spí a je nevědomý. Přímo ve vašem podvědomí se však skrývá ten poklad. Takto pojmenovaný poklad, kvalitu, schopnost, talent, potenciál Vám pomůžeme dostat do vztahů, práce a životních snů. Podle průzkumů, když člověk pozná, čeho všeho je schopný a dokáže to využít, 3 násobně se mu zvýší kvalita života.

 

PROČ to celé dělám: Protože vyznávám hodnotu růstu do nejlepší možné verze sebe samého, jaké lze v tomto životě dosáhnout. Možnost se plně realizovat. Když se to stane u lidí v mém okolí i v mé zemi, zlepší si tak vztah sami se sebou a budou vzájemně spolupracovat, mít větší pochopení navzájem, budou schopni si vytvořit hojnost v životě, budou vědět, co má v životě smysl a budou schopni žít své vize a sny.  Proto trávím čas s lidmi podobného chápání, a věřím, že se děje nejlepší možná věc, kterou já jako jednotlivec můžu podpořit.

Talentové testy

Jana Švarná
zakladatelka Talent centra

Naše síť

Start typing and press Enter to search