• Jana Švarná zakladatelka Talent Centra

  Jana je garantem Talent Centra a vytváří síť specialistů zaměřených na podporu osobního a týmového růstu. Specializuje se na ucelenou práci s talenty, hodnotami, firemní kulturou formou analýz a hlavně na řízení vnitřní změny a schopnosti ji v živote uskutečnit.

 • Karel Pavlatovský Obchodní Architekt, Mentor, Trenér

  Karel je tvorcem nekolika projektů ako DNA akademie – Geny pro život, Restart podnikání. Dělá s komplikovaných věcí jednoduché. Pomáhá objevit kreativní svět podnikání a tak dávat životu novou energii. Tvrdí, že je to snazší, než si myslíte.

 • Soňa Ondrejková Business mentor, Business

  Soňa tvoří individuální řešení pro dlouhodobě udržitelný, ziskový a stabilní byznys malých a středních firem. Přináší čerstvý vítr do podnikání v podobě činností, založených na přehledných datech nejefektivnějšího využití zdrojů.

 • Lívia Pastoreková Life a byznys kouč

  Lívia je life a byznys koučem zaměřená na práci s korporacemi a většími skupinami. V byznys koučinku je její vášní budování koučingového (koučinkové) kultury ve firmách.

 • Eva Martinovičová soft skills trenérka, life koučka

  Eva působí v oblasti business koučinku i life koučingu. Pomáhá klientům objevovat jejich vlastní potenciál a vede jejich k poznání a realizaci vlastních řešení a cílů.

 • Katarína Medvecová Talent kouč

  Katarína se zaměřuje na individuální a týmový koučink. Pomáhá lidem mít dobré vztahy, lepší život, zrealizovat sny a dosáhnout cíle tím, že budou dělat to, co jim jde přirozeně nejlépe.

 • Michal Martoch Konzultant práce na dálku a talent management

  Michal je přední český odborník v oblasti efektivní práce na dálku a v řízení vzdálených pracovníků. Je Gallup koučem silných stránek.

 • Kateřina Volková aroma a body terapeutka

  Katka je konzultantka, lektorka a skrze práci s tělem a pomocí terapie provází lidi změnou i prací na sobě a pomáhá jim nalézt integritu a rozvinout jejich potenciál.

 • Petr Schwank PR konzultant, podporovatel Vaší osobní značky a zviditelnění na trhu

  Petr je specialista na PR a zviditelnění klienta na trhu. Po uvědomění si svých talentů je DŮLEŽITÉ s nimi pracovat dál a zviditelnit je. Jednou z cest je podpora v budování osobní či firemní značky.

 • Roman Mikluš Konzultant osobního rozvoje na základě genetických darů a talentů

  Roman k tomu využívá 31let praxí ověřenou vědu o lidské odlišnosti Human Design a pro korporáty metodu Genius report.

Start typing and press Enter to search