Jakýkoliv skvělý business nápad zůstane jen nápadem pokud ho nepodpoříme tvrdou prací, rozhodnutími založenými na faktech a číslech, strukturou a kontrolou toho co děláme a proč to děláme. Úspěch závisí na realizaci. Během realizace podnikatelského nápadu ale i fungování firmy vzniká množství otázek a křižovatek. Majitel je často na tato rozhodnutí sám a musí se spoléhat na vlastní zkušenosti, dovednosti a svůj odhad.

Častokrát je tak vtažen do děje, že nevidí ty nejjednodušší řešení nebo nezná účinné nástroje a metody jak věci dělat. A proto je tu „Business Support“, jehož posláním a cílem je pomáhat vytvářet úspěšný business, který realizuje nápady, plní business cíle a umožňuje těšit se z výsledků.

V čem spočívá spolupráce se mnou:

  • Kde jste teď? – analýza situace ve firmě
  • Kam se chcete dostat? – vaše cíle, měřitelné a konkrétní
  • Jak se tam dostanete? – návrh praktického řešení a konkrétních kroků
  • Je vaše směrování správně? – realizujeme a měříme výsledky

Ve firmě vše se vším souvisí, jedna věc ovlivňuje druhou. Proto se vždy na business dívám z různých úhlů pohledu a vytvářím řešení, která sladí aktivity do harmonického celku. Tato řešení zjednoduší a zlevní procesy při zachování kvality.

Rozdělí kompetence a zlepší firemní kulturu. Aktivují proces měření dat a napojí na něj manažerská rozhodnutí tak, aby byly efektivní a účinné. A mnoho dalšího podle individuálních potřeb klienta. Samozřejmá je aktivní podpora a možnost dlouhodobé konzultace a mentoringu.

Start typing and press Enter to search