TALENT – ARRANGER ( organizátor )

 In Článek

„ARRANGER – Organizátor, zařizovatel „

Jste vůdce při zařizovanívání a organizaci různých věcí. Máte hotovo, až když jste si  jistý, že jste všechno zařídili,v co nejlepší kvalitě. Myslíte si, že na tom není přece nic komplikovaného… Našli jste sebe samého  v popisu? Čtete dále, jak se „arranger“ projevuje:

 • Snaží se dokončit věci tou nejlepší cestou. Ostatní nechápou, jak si můžeš udržet v hlavě tolik věcí najednou, jak může být tak flexibilní a tak dobře věci naplánovat.
 • Je zářícím příkladem efektivity a flexibility. Dokáže změnit plánovanou cestu na poslední chvíli, protože se vyskytla lepší sestava lidí, zdrojů a programů.
 • Stále se snaží o tu nejlepší konfiguraci, a vyzná se v dynamických situacích.
 • Dokáže skočit do zmatku, vyhledat nové možnosti, nové cesty menšího odporu a vytvořit lepší partnerství, protože ví, že konec konců to může být nejvýhodnější cesta.

8 typů pro Organizátora, Zařizovatele:

 1. Vypozoruj cíle Tvých spolupracovníků a kamarádů. Dej jim vědět, že víš o jejich cílech a pak jim je pomoz nastavit, aby mohli uspět.
 2. Pokud je třeba vytvořit tým, dbej na to, abys byl zahrnutý. Dokážeš rozeznat talenty, schopnosti a znalosti jiných lidí a díky tomu víš, jak zařadit lidi na správná místa. Umíš správně odhadnout, kteří velmi rozdílní lidé spolu dokáží spolupracovat.
 3. Sleduj „deadliny“ svých úkolů, aktivit a povinností.
 4. Máš rád, pokud pracuješ na více aktivitách, proto tvoji spolupracovníci nebo klienti mohou mít otázky, když Tě neuvidí pracovat pravidelně na jich projektu. Informuj je tedy často o tvém progresu, abys zmírnil jejich strachy.
 5. Hledej dynamické prostředí. Oddělení, která jsou statická a rutinní Tě nebaví.
 6. Převezmi odpovědnost za organizování velkých událostí např. firemní oslavy.
 7. Pomoz lidem pochopit, proč je Tvá cesta více efektivní, nemusejí totiž rozumět Tvým mentálním pochodům.
 8. Jsi pružný v organizování lidí.

Ak Vás zajímá , jaké jsou Vaše osobní talenty, cesta je lehká , napište na  svarna.jana@gmail.com , rada zašlu instrukce.
Naraz je možné odhalit 5 Vašich nejsilnějších silných stránek, které Vám ulehčí Vaše uplatnění 🙂
Jana

Recent Posts

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search