Talent Agent

Headhunting, vyhledávání talentů pro vaše teamy. Efektivní způsob vyhledávání specialistů a leaderů trhu.

Nové přístupy v naší společnosti s sebou přinášejí i nové způsoby uplatnění na trhu práce.

Moderní nástroj Talent Agent stojí na principu identifikace lidí na základě jejich talentů a silných stránek. Nahrazuje tak zastaralejší způsob vyhledávání uchazečů prostřednictvím životopisů. Ukazuje se, že žádný dokument nedokáže nahradit vrozené dispozice, silné stránky a přirozené nadání k výkonu určitých profesí.

Obsazování pracovních míst prostřednictvím Talent Agenta je přínosem pro firmu i pro zaměstnance. Zaměstnavatel získá člověka, kterému je pozice doslova “šitá na míru.” Zaměstnanec, který dostává prostor k seberealizaci navíc přispívá k celkovému zvýšení efektivity firmy.

Pozitivní hudbou budoucnosti je pak vize zaměstnance, který se domů nevrací vyčerpaný, ale nabuzený a s dobrým pocitem sebeuplatnění.

Talent Agent zaznamenává první úspěchy v USA. Údaje o praxi kandidáta tak firmy doplňují daty o jeho hodnotách, postojích a talentech. Jednou ze specializací talenta je vytváření talentově kompatibilních teamů tak, aby se jeho členové vzájemně doplňovali a vytvářeli pracovně – kompetenční soulad.

Talent Agent je určený:

  1. Firmám, které hledají nové zaměstnance a přejí si využít moderní metodu výběru kandidáta podle talentů
  2. Uchazečům o zaměstnání, kteří touží po profesním uplatnění svých silných stránek

Kontaktujte nás na info@talentcenter.cz Rádi vám poskytneme podrobnější informace

Start typing and press Enter to search