„ARTSPIRATION“

nový přístup do vaší duše a k podvědomí  
přes obrazy a imaginace …

Když vás inspiruje váš vlastní pohled na věc…

 

Když se život neodvíjí tak, jak bychom potřebovali, má smysl nahlédnout do svého podvědomí , co jej ovlivňuje a ovládá. „Arspiration“- je jedna z technik, která pomáhá lidem jemně nahlédnout do jejich podvědomí prostřednictvím barev, obrazů a slov. Imaginace, obrázky a barvy jsou něco, co nás provází už od dětství a je pro nás zcela přirozená.

 

Lidé, kteří pracují na duševním rozvoji se na své cestě nevyhnou kontaktu se svým podvědomím. Protože celý život nás ovlivňuje naše podvědomí, stojí za to se podívat, jaké vzorce, programy a přesvědčení nás drží v kontrole a řídí náš život. I když na vědomé úrovni víme, že chceme být šťastní, svobodní, milovaní, uznáni a přijati jinými, chceme žít v naplněných partnerstvích, být spokojeni v naší profesi a po finanční stránce, nemusí to v realitě zcela tak fungovat. To, jak se nám daří žít, je z velké části důsledek „řádění našeho podvědomí“. Asi znáte příklad s ledovcem, jehož velká část (podvědomí) se nachází pod vodou a jen malá část nad vodou (vědomí). Z tohoto důvodu má smysl se podvědomím zabývat a nakouknout do něj, pokud nás něco trápí, brzdí nebo se neustále bolestivě v životě opakuje.

Existují různé způsoby, jak je možné se s podvědomím spojit a vyčistit jeho „náklad“.

Jednou z účinných technik je například Theta healing, pomocí které je možné nalézt přesvědčení nejen naše, ale už našich předků, jenž si neseme v genech, DNA a ovlivňují naše pocity a jednání doteď.

 

Druhá technika „Artspiration“je jemná imaginativní technika spojení se s podvědomím, citem a svou duší  přes obraz a jeho symboly. Obrazy, které předkládám lidem před oči sama maluji.

 

Artspiration  Vám umožní přímý pohled na nejcitlivější oblast v našem životě – VŠECHNY NAŠE VZTAHY – tak jak to uctívají i severoameričtí indiáni. Podíváme se na to, jaký je váš skutečný vztah k sobě samému, k lidem kolem, rodině, partnerství, kolegům, ke své síle, poslání, mužsko – ženské energii, k sexualitě, strachu, smrti, duši až Bohu, pokud budete potřebovat.

Jak Artspiration sezení probíhá…

Během Artspiration sezení klient komentuje, co vše vidí na předložených obrázcích nebo co si pod nimi představuje. Jak se říká, co je v nás, to vidíme i venku.
Takto se dostanete k přímým informacím o sobě samém, ke kterým se běžně nedostanete. Do sebe často nevidíme nebo nechceme vidět.
Přes obrazy a barvy je možné se dozvědět, co všechno se ve vás skrývá. Je to také jedna z forem aktivního sebepoznávání a seberozvoje. Cena sezení: 1400 czk

Rozhovor o artspiration: Když obrazy odhalí skryté talenty – přečtěte si, jak se můžete dostat hlouběji k sobě samému, svým emocím a schopnostem.

 

Pro náročné klienty:

V případě zájmu o hlubší práci s barvami, sebeobrazem a vlastními postoji nabízím možnost projít slovně – barevnou asociační metodou Balance Management. Tento koncept má hluboké základy pocházející z Jungovské psychologie a z Rorschachových skvrn. To, jak se díváme na sebe a na svět, kolik vůle a síly máme, totiž výrazně předurčuje náš další osud.
Fb odkaz: https://www.facebook.com/ArtspirationJanaSvarna/

Vytvořeno v Artspiration

Přihlašte se

[contact-form-7 id=“187″]

Start typing and press Enter to search