SOŇA ONDREJKOVÁ, zakladateľka firmy „Rozhýb Biznis“

Jana mi veľmi pomohla, keď som sa rozhodovala, akým smerom sa uberiem ďalej vo svojej kariére. Bola som vtedy po závažnej zmene, kedy som odišla z práce a rozhodovala som sa čo ďalej. Behom dvoch stretnutí som mala jasno v tom, čo chcem robiť, a aj ako začnem. Janke stačil veľmi krátky čas na to, aby sme sa zladili v očakávaniach.

Vďaka jej zmysluplným vstupom, nadhľadu a otázkam to zrazu dávalo celé zmysel. Jana má široký prehľad v mnohých súvisiacich témach ako sú životné poslanie, hodnoty, talenty a ďalšie, čo mi výrazne pomohlo pochopiť súvislosti a prispelo to k môjmu rýchlemu a jednoznačnému rozhodnutiu. Toto sa udialo ešte koncom roka 2015 a dnes úspešne podnikám a venujem sa tomu, čo ma baví a napĺňa ma. Odvtedy jej služby odporúčam ďalej a spolupracujeme aj na ďalších projektoch.

JANA LONGAUEROVÁ, Ex- Procurement, Mercedes Benz

Garantku Talent Centra Janu Švarnú som kontaktovala na odporúčanie známeho. Hľadala som niekoho, kto by ma nasmeroval v pre mňa náročnej životnej situácii – bola som frustrovaná matka 3 malých detí, pracujúca v zamestnaní, ktoré ma prestalo napĺňať a psychicky ma veľmi vyčerpávalo.

Vďaka testom Balance Management a Strengthsfinder a najmä osobným stretnutiam s Jankou, ktoré boli plné dobre mierených otázok, som si uvedomila silu svojho potenciálu a predovšetkým som sa zbavila strachu, ktorý mi bránil urobiť vo svojom pracovnom i osobnom živote toľko potrebné zmeny. Pre mňa osobne je veľmi dôležité, že mi nikto nedal návod na život, ale Janka mi pomohla otvoriť oči a vidieť samú seba inak.


108 AGENCY

Pomocou využitia špecifických techník Talent Centra sa nám podarilo ako firme identifikovať  slabé a silné miesta  a to na úrovni  individuálnej a aj na celofiremnej . Prostredníctvom spoločných diskusií  s Janou Švarnou sme nastavili procesy tak, aby boli funkčnejšie, pomohla nám určiť si priority a znova nastaviť ciele. S odstupom času musím hodnotiť jej prínos absolútne pozitívne. Vo firme sme si preusporiadali kompetencie, snažili sme sa odstrániť veci, ktoré nás brzdili v rozvoji a ktoré sme identifikovali ako zbytočné. Rovnako sme sa začali zameriavať na komunikačné kanály a tok informácií, čo bol u nás dlhodobý problém.

Začali sme si v rámci manažmentu klásť otázky, prečo dochádza k niektorým skutočnostiam a ako im možeme úplne predísť. Samozrejme je nutné podotknúť, že sa jedná o dlhodobý proces, ktorý nie je možné zmeniť zo dňa na deň. Každopádne nám analýza Talent Centra priniesla jasné ciele a konkrétne riešenia ako k udržateľnému stavu dospieť.

MARTIN ROMAN, Lead Architect , KPN, Holandsko

Využít služeb Jany Švarné jsem se rozhodl ve chvíli, kdy jsem se po třech letech mé „vysněné“ kariéry nacházel ve stavu bez motivace a chuti pokračovat dále. Výsledky Balance Management testu a následný pohovor mi pomohly pochopit příčiny mého stavu a z krátkodobého hlediska také najít potřebné kroky k jeho okamžitému zlepšení.

Díky tomu jsem získal prostor a potřebný nadhled pro plánování dlouhodobých pracovních cílů a s tím spojeného konkrétního postupu pro jejich naplnění. V neposlední řadě se zlepšení projevilo i v mém osobním životě.

hana-zalska-profil-reference

HANA ŽALSKÁ, Product Manager, Wincor Nixdorf

Jsem ráda, že jsem Tě poznala a ukázala jsi mi hodně možností, jakým směrem se vydat. Opět se mi potvrdilo, že jenom pár jednoduchých změn mohou mít signifikantní dopad na život a spokojenost. Ještě se chci podělit o dva fakty, které jsem si ve spolupráci s Tebou uvědomila. První: Začala jsem si vytvářet mnohem více přátelství s ženami než kdykoliv předtím.

Přišlo to úplně samo. Druhý…. „spontánnost a nadšení pro věc“. Jsem si uvědomila, že se to u mě téměř vytratilo s postupem casu. Když jsem se s Tebou naposledy setkala, tak mě to došlo.

MARTIN BOTOŠ, Managing Partner, Brickman Executive Search s.r.o

Obecně jsem ke službám koučů spíše skeptický, protože je na trhu těchto služeb poměrně dost, různé kvality a bez konkrétního doporučení je těžké si správně vybrat a zorientovat se. Jana Švarná mě mile překvapila svým střízlivým pohledem na věc, kdy nefunguje jako obecný poradce a kouč, ale kromě dobře cílených otázek umí dané problémy přesně pojmenovat a doplnit svým názorem a doporučením díky dosavadním zkušenostem přímo z businessu a korporátního prostředí.

V rámci naší spolupráce jsme našli pro naši firmu důležité oblasti pro zlepšení , o kterých jsme zatím jen tušili, ale chyběl nám „pohled zvenčí“. Spolupráce s Janou Švarnou pro nás byla přínosná díky konkrétním krokům a doporučením, ale také díky její osobnosti, kterou celý tým vnímal jako velice přátelskou a vysoce profesionální.

PIERLUCA DEL BUONO, Data Engineer, Amazon

I was a bit skeptical at the beginning, thinking of never-ending reviews process with really few results, but the coaching method of Talent Center is a fast-paced one, aiming to immediate achievement. Many times people feel they are running in circle in their career, losing sight of the objective, that often is changing throughout the time; the eyes of a coach, who assisted many professional and witnessed their constant crave for self-improvement, can help you to find a way out of a dead-end or to discover again a positive attitude in your work-place.

As for my personal experience, I benefited greatly from a single session, reviewing my approach to workplace conflicts and improving my interaction with the colleague. I would recommend it without any hesitation, especially when evaluating the next step.

MIROSLAVA ŠÁCHOVÁ, Marketingová riaditeľka vydavateľstva SPOLOCNOSŤ 7 PLUS

Otázka osobného rozvoja a smerovania je vždy veľmi náročná. Človek pozná svoje silné aj slabé stránky, má za sebou dlhoročné úspešné profesionálne pôsobenie a napriek tomu si kladie otázku, či je to, kam sa uberá jeho pracovný život ten správny smer. Balance test je skvelým nástrojom, ktorý mi pomohol zorientovať sa v mojom vnútornom pocite a ďalšom smerovaní.

Talent Center však nie je len o testoch, je najmä o skvelej a najmä motivujúcej osobe Janke, ktorá vie počúvať, pochopiť a ukázať cestu. Aura, ktorá z nej vyžaruje má cenu zlata a jej rady sú viackrát cennejšie než zlato. Pokoj, čistá myseľ, ukľudnená, no najmä spokojná duša a hlavne človek s pocitom istoty do budúcnosti a jasnými cieľmi za ktorými kráča.

 

HANKA FILIPOVÁ, Zakladatelka divadla Metlička

Jsem žena v domácnosti se 3 dětmi na vesnici s 320 obyvateli, která ráda něco organizuje a domlouvá různé akce. Hlavně tedy pro děti. Ve vsi jsou to Mikulášské, karnevaly, oslavy dne dětí. Ale pak také i školní ples. Tyto aktivity dělám dobrovolně bez nároku na finanční odměnu. A najednou přišla krize, kdy jsem byla manželem vyměněna za nový mladší model. A co teď, co budu dělat, čím se budu živit tak abych stihla starost i o deti? Mluvila jsem o tom s naším skvělým finančním poradcem panem Dubou a ten mi poradil test talentu. Říkám si k čemu to bude, zjistím jaký mám talent ale na vesnici stejně práci nenajdu. No jo, ale pan Duba mi na tento test poslal poukaz. Dobře tak to zkusím, říkám si. Kontaktovala jsem paní Švarnou ta mi naposílala nějaké věci do e-mailu, já jsem je vyplnila.  Pak jsme se měly sejít abychom to společně probraly.  V dotazníku mi vyšlo že mám talent na komunikaci a organizaci. Když jsem šla na pohovor zase jsem si říkala “ k čemu to bude, dobře paní Švarná mi řekne že mám talent na to komunikovat s lidmi, ale stejně tu práci tady nenajdu. Mám tři děti, kdo mě zaměstná?“ Ale na schůzce jsem se nestačila divit.  Najednou jsem měla plno energie a elánu a nové nápady se hrnuly co by se dalo dělat. Opravdu jsem s tím nepočítala, že bychom něco mohly vyřešit, že bychom mohly najít nějakou cestu. A našly. Vymyslely jsme, že začnu ty akce co organizuji dělat sama na sebe, že si vytvořím webové stránky a že to můžu pomalu rozjet. Přišlo mi to najednou hrozně jednoduché udělat si webové stránky a nabízet svoje služby. Je to věc která mě baví a vždy jsem něco organizovala a domlouvala. Tak jsem myšlenku dál rozvíjela. Kdysi jsem hrála loutkové divadlo a sama doma jedno staré mám. Tak vznikla myšlenka začít s divadlem pro děti. Napsala jsem si pohádku Jak se princezna naučila kouzelná slovíčka. Byl to první životní pokus něco napsat a vyšel.  No a zhruba půl roku po naší schůzce jsem hrála na karnevalu první představení.
A musím říci, že se to lidem líbilo a mělo to kladné ohlasy. A další plány jsou jezdit s divadlem po školkách a akcích a dál rozvíjet nápady které vznikly na schůzce s paní Švarnou.
Takže pokud nevíte co se sebou nebo co dělat zkuste test talentu. Nic tím neztratíte a můžete maximálně získat. Mě test talentu otevřel oči a nasměroval mě k činnosti kterou mám ráda.
Moc za to díky.

Máte dotaz?

Pro více informací o našich službách
se neváhejte na nás obrátit.

Reference
Napište nám

Všechny vaše dotazy vám rádi zodpovíme.

Začněte psát a stiskněte Enter pro vyhledávání